Jaką biżuterię ubrać na plażę?

Dni stają się coraz bardziej gorące, a to powoduje, że kobiety zaczynają już myśleć o wakacjach i snują plany o miejscach gdzie je spędzą oraz o stylizacjach, które przykują uwagę. Nieodłącznym elementem stylizacji jest biżuteria, który dodaje elegancji, szyku oraz potrafi w idealny sposób dopełnić stylizację. Kobiety uwielbiają planować outfity na lato, także planując zwykły wypad na plażę. Tam też chcą wyglądać ładnie, a biżuteria może w tym tylko pomóc. Zastanawiać się można tylko nad tym jakie dokładnie akcesoria dobrać na letnie plażowanie.

Biżuteria, czyli idealne uzupełnienie stylizacji na plażę

Kobiety lubią dobrze wyglądać, to żadne odkrycie. Nie ma różnicy, czy jest to teatr, przyjęcie, czy zwykły wypad na plażę. W każdym z tych miejsc chcą wypaść jak najlepiej i czuć się pięknie. Ubiór na plażę to nie tylko strój kąpielowy. Trzeba mieć na uwadzę, że czasy się zmieniają i obecnie wiele kobiet decyduje się na ubranie różnych akcesorii, by jeszcze bardziej podkreliić swoją wakacyjną stylizację. Często decydują się właśnie na biżuterię. Może być ona sokromnym dodatkiem, jak i czymś co przykuje oko innych plażowiczów. Najpopularniejszymi dodatkami są kolczyki, bransoletki oraz pierścionki, które błyszczą w promieniach słonecznych i zwracają uwagę pozostałych osób odpoczywajacych na ciepłym piasku. Warto na pewno pamiętać, że taka biżuteria nie może być zrobiona z materiału, który źle reaguje na kontakt z wodą, np. z drewna, ponieważ może się ona zniszczyć. Nie warto też zakładać niedopasowanych dodatków, które są zbyt luźne, ponieważ łatwo można je zgubić, a na plaży bardzo trudno znaleźć tak małe rzeczy, szczególnie gdy przysypie je piasek, co wtedy jest praktycznie niemożliwe. Dlatego często kobiety wybierają biżuterię wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co daje gwarancję utrzymania dobrego stanu.

Kolczyki na plażę - coraz większa moda

Wiele kobiet wybierając dodatki do swojej stylizacji na plażę najczęściej sięga po kolczyki. To skromna błyskotka, która może jednak w dużym stopniu uzupełnić wakacyjny outfit. Popularne i wciąż niewychodzące z mody są perły. Dzięki tym pięknym dodatkom można zwrócić na siebie uwagę, a dodatkowo idealnie pasują do stylizacji nad wodę, bo jak wiemy perły kojarzą się z morzem. Innym popularnym rozwiązaniem są kolczyki wykonane z plastiku medycznego. Daje to gwarancję bezpieczeństwa dla skóry, ponieważ biżuteria ta nie zawiera niklu. Kolejną wartą uwagi opcją kolczyków na plaże są te wykonane z tytanu, zarówno złotego, srebrnego, jak i medycznego, które są w 100% bezpieczne, a dodatkowo świetnie będą lśnić podczas letniego plażowania. Z tego materiału można również znaleźć kolczyki do nosa, które także będą bardzo dobrze wyglądały podczas stylizacji na plażę, a ich dodatkowym atutem jest to, że nie ma możliwości, że wypadną i się zgubią. Wszystko dzięki specjalnego sztyftowi w kształcie oliwki, który uniemożliwa wypadnięcie kolczyka, co mogłoby być ogromną stratą podczas przebywania na piasku.

Inna biżuteria na plażę - bransoletki i pierścionki

Nie tylko kolczyki mogą lśnić podczas wycieczek nad wodę. Istnieją inne rodzaje biżuterii, które także przykują uwagę pozostałych plażowiczów. Jednym z nich są bransoletki, zarówno te na nogę, jak i na nadgarstek. Dodatki na nogach oraz rękach to świetne dopełnienie letniej stylizacji, gdy zarówno kończyny dolne jak i górne mogą być odkryte. Tak jak na plaży, gdzie można pochwalić się ciałem, a przy okazji być w modzie i dodać mu trochę blasku. Bransoletki wykonane ze stali nierdzewnej są bardzo pomysłowym dodatkiem dla kobiet myślących nad plażową stylizacją. To samo tyczy się pierścionków, które równie mocno potrafią błyszczeć od promieni słonecznych i przykuwać wzrok. Warto mieć na uwadzę, by dodatki były dobrze dopasowane. Mały luz nie jest już wskazany, ponieważ może sprawić, że pierścionek lub bransoletka się zsunie i wyląduje na piasku, a chwilę potem może być już zasypany przez wiatr. Decydując się na biżuterię na plażę trzeba pamiętać o tym, że małe rzeczy bardzo trudno znaleźć w piasku.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14