Kolczyki, bransoletki, pierścionki - uzupełnienie świątecznej stylizacji

Biżuteria potrafi nie tylko dodać naszej stylizacji charakteru, ale także sprawia, że czujemy się w niej pięknie. Kobiety najczęściej wybierają kolczyki, pierścionki i bransoletki, które wpasowują się w każdą stylizację. Jeśli mamy mało biżuterii, najlepszym wyborem będzie ta minimalistyczna, która podkreśli jednakowo bogatą, wieczorową kreację, a także będzie pięknie wyglądać z prostą, minimalistyczną sukienką.

Kolczyki - bogaty dodatek do świątecznej stylizacji

Oferowane w naszym sklepie kolczyki idealnie nadadzą się do świątecznych stylizacji. Oferowane przez nas kolczyki są wykonane z:

- plastiku medycznego,

- złotego tytanu medycznego,

- srebrnego tytanu medycznego,

- naturalnego tytanu medycznego,

- czarnego tytanu medycznego,

- dodatkiem pereł.

Każdy z rodzajów kolczyków można dopasować do swojej wymarzonej stylizacji świątecznej, tak aby czuć się w świąteczny dzień wyjątkowo i pięknie. Kolczyki są zarówno bogato zdobione jak i świetnie podkreślą minimalistyczną sukienkę, nadając jej charakteru. W sklepie znaleźć można również kolczyki minimalistyczne, które odnajdą się zarówno w stylizacjach bogato zdobionych i kolorowych, jak i tych klasycznych i stonowanych. Kolczyki w zależności od swojego kształtu, rozmiaru, koloru i zdobień mogą idealnie podkreślić wieczorową kreację podczas kolacji wigilijnej. Odpowiednio dobrane kolczyki wpasują się również w luźny outfit na czas świątecznego odpoczynku. Kobiety najczęściej wybierają kolczyki w kolorze srebra lub złota, dlatego oferowane w naszym sklepie kolczyki sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.

Bransoletka czy to najlepszy element świątecznej stylizacji?

Złota lub srebrna bransoletka to klasyczny i ponadczasowy element kobiecej biżuterii. Właśnie dlatego nasz sklep wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet oferuje bransoletki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej platerowanych powłoką w kolorze złota lub srebrna, która jest niezwykle przyjemna i przyjazna dla skóry. Bransoletki w kolorze złota nadają bardzo oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru każdej kobiecej stylizacji. Podobnie jest ze srebrem, które nie tylko podkreśla stylizację, ale także daje wrażenie delikatniejszej biżuterii. Bransoletki charakteryzują się dużą wytrzymałością, więc z pewnością wytrzymają świąteczny rozgardiasz i przygotowania, a później podkreślą dłoń kobiety i jej wyczekiwaną stylizację. Odpowiednio dobrana bransoletka może sprawić, że wymarzony strój na kolację wigilijną będzie dopełniony. Najtrudniejszy jest wybór bransoletki. O ile wybór czy powinna być w kolorze srebra, czy złota jest łatwy, tak jeśli przychodzi wybór wzoru, kształtu i wielkości, jest już trudniej. Dlatego w naszym sklepie oferowane są różnego rodzaju bransoletki, tak by każda kobieta mogła znaleźć tą wymarzoną i idealnie wpasowaną w świąteczną stylizację, której wybór nie jest taki prosty. Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowych stylizacji i najpiękniejszej biżuterii.

Pierścionki - dodatki do świątecznej stylizacji

Pierścionki oferowane w naszym sklepie wykonane są z tytanu medycznego. Sprawia to, że są hipoalergiczne, dlatego spokojnie mogą je nosić osoby z alergią na nikiel. Pierścionki są miękkie, wygodne i odpowiednio zaokrąglone w części modelów. Pierścionki są ulubionym elementem biżuterii kobiecej, ponieważ nie przeszkadzają one w codziennym noszeniu i nie trzeba ściągać ich do spania. Ogromny wybór sprawia, że pierścionki można nosić na każdym palcu, lub po kilka na jednym. W sklepie oferowane są pierścionki bez zdobień, a także z kamieniem ozdobnym. Od lat największą popularnością cieszą modele w kolorze srebra, jednak i w złotym kolorze są niezwykle często wybierane. Wybierając pierścionek, warto dopasować go kolorystycznie do reszty elementów biżuterii, tak aby w świątecznej stylizacji nie odznaczał się od reszty, co mogłoby powodować nasz dyskomfort. Jednak jeśli lubimy połączenia koloru złotego i srebrnego, jest to również świetny pomysł na świąteczną stylizację, która skradnie serce i nada niepowtarzalnego charakteru naszemu stylowi.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14