Alergia na nikiel

Okres letni nie dla wszystkich kojarzy się wyłącznie optymistycznie, gdyż jest to także trudny czas dla alergików i osób ze skłonnościami do reakcji uczuleniowych. Alergie pojawiają się w różnym okresie naszego życia i mają na to wpływ wszelakie czynniki. Wiemy jak bardzo uprzykrzają one życie, dlatego też nie bagatelizujemy alergii, którą jest również alergią na nikiel.
 
Alergia na nikiel występuje u co piątej osoby. Pojawia się po bezpośrednim kontakcie ze skórą tego pierwiastka i objawia swędzącą wysypką. Najlepszym sposobem zapobiegania wystąpieniu alergii na nikiel jest unikanie produktów mogących zawierać go w swoim składzie, w szczególności biżuterii. Jednak ciężko jest sobie wyobrazić brak możliwości założenia ulubionych ozdób. 
 
Dlatego marka Blomdahl przybywa z pomocą. Hipoalergiczna biżuteria Skin Friendly Jewellery Blomdahl została opracowana po konsultacji z lekarzami dermatologami właśnie z myślą o alergikach. Badania dowodzą, że jesteśmy naprawdę skuteczni i bezpieczni dla Twojej skóry. Wiele osób ze skłonnością do alergii, które wypróbowały biżuterię naszej marki są zdumione brakiem reakcji uczuleniowej na swojej skórze.
 
Śmiało możecie nazywać nas swoim bohaterem, pragniemy ratować Was przed choćby najmniejszym utrudnieniem i dyskomfortem.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14